VU3V- Rituály evropských královských rodů – 2. přednáška

Čtvrtek, 20. 2. 2020 | 9:3011:00

Kurz se zabývá nejdůležitějšími životními událostmi, jako jsou narození, svatby, rozvody či smrt, spojenými s evropskými královskými rody 19. a 20. století. Pozornost je věnována nejen těm královských rodinám, o kterých jsme se učili z dějepisu, případně jsou dnes a denně v hledáčku i našich novinářů a televizních štábů, ale i těm pro nás méně známým.

Druhá přednáška se bude věnovat tématu: Narození a křty

Od 9:30, v suterénu hlavní budovy knihovny

Na druhé přednášce se již budou vyplňovat závazné přihlášky a bude se vybírat kurzovné 400 Kč.

Virtuální univerzita třetího věku
Jedná se o šestidílný vzdělávací kurz zájmového vysokoškolského studia a probíhá prostřednictvím videopřednášek. Studium je určeno všem, kdo dosáhli důchodového věku a zvládnou základní práci s počítačem. Školné je 400 Kč. Podrobné informace a podmínky studia najdete na: ww w.e-senior.czu.cz a www. vu3vturnov.webnode.cz.

Čtvrtek, 20. 2. 2020

Jaroslav Kříž – ředitel knihovny