Střípky z Ráje II – ukončení příjmu soutěžních příspěvků

Pondělí, 30. 4. 2018 | 23:00

Dnešním dnem ukončujeme příjem soutěžních příspěvků do druhého ročníku literární soutěže Střípky z Ráje.

Na soutěži se kromě naší knihovny podílí Tiskárna Apromotion Turnov, také ji finančně podpořila Nadace B. Jana Horáčka Českému ráji.  Znovu můžete soutěžit ve dvou žánrech – poezie a próza. Přijímáme prozaické texty nebo básně v rozsahu: próza do 8 normostran (možno i úryvek z románu) a poezie do 4 normostran (básně, písňové texty). Musí se však jednat o texty psané česky, původní a dosud knižně nepublikované. Věková hranice je stanovena od 15 let (včetně). Každý autor starší 15 let může do soutěže zaslat, jak prozaický text, tak i cyklus básní. Soutěž probíhá od 1. prosince 2017 do 30. dubna 2018.

Soutěžní příspěvky posílejte v elektronické podobě (ideálně ve formátu doc) na e-mailovou adresu: soutez@knihovna.turnov.cz nebo poštou na adresu Městská knihovna Antonína Marka Turnov, příspěvková organizace, Jeronýmova 517, Turnov 511 01 (přiložte však CD, kde bude Váš text v elektronické podobě kvůli tiskárně) na obálku napište Střípky z Ráje. K soutěžnímu textu přiložte ještě zvláštní list, na němž uvedete své jméno, přezdívku soutěžícího, datum narození, adresu a kontaktní údaje (e-mail, telefon). Samotné soutěžní příspěvky nesmí být označeny jménem autora, hodnocení bude totiž probíhat anonymně. Své texty můžete odevzdat také přímo v knihovně, na oddělení pro dospělé, kdykoli v otevírací době knihovny.

Pondělí, 30. 4. 2018

Knihovna Turnov