Noc s Andersenem 2018

Pátek, 23. 3. 2018 | 18:00

Již 18. ročník pohádkového programu a spaní Noc s Andersenem je tady! Tentokrát je hlavním tématem 65. výročí napsání pohádky Josefa Čapka Povídání o pejskovi a kočičce. Během pohádkového nocování si budeme připomínat také osobnosti tohoto století v literatuře jako Karla Čapka, Jaroslava Foglara a řadu dalších. Máme letos opět  celkem šest spacích míst. Program začíná tradičně u knihovny v Jeronýmově ulici, kde se sejdeme u stromu Pohádkovníku v 17:30 hodin. Pohádkový průvod se vydá na pochod městem v 18:00 hodin. Na účastníky čeká opět sázení stromu Pohádkovníku,  který je věnován 100. výročí vzniku samostatné Československé republiky. Proto je tento strom Stromem republiky od turnovských dětí. Dále následuje program na náměstí Českého ráje, pohádka v divadle  a program na jednotlivých spacích místech. Všechny ostatní podrobnosti včetně programu sledujte na našem webu nebo Facebooku knihovny.

Pátek, 23. 3. 2018

Kulturní oddělení – Eva Kordová