Veřejné setkání o rozvoji bydlení v Turnově

21. 10. | 16:3018:00

Srdečně vás zveme na projednání strategie rozvoje bydlení v Turnově do roku 2034. Setkání nad novou koncepcí se koná v pondělí 21. října 2024 od 16:30 v knihovně na nádraží.

Vážení obyvatelé města Turnova,

jedním z našich klíčových cílů je vytvořit prostředí, které bude přívětivé pro každého obyvatele, od mladých rodin až po seniory. Se změnou životních stylů obyvatel se zaměřujeme na rozvoj moderního bydlení, které odpovídá aktuálním trendům a potřebám jednotlivých skupin obyvatelstva.

Jaké jsou hlavní cíle naší koncepce?

1. Zajistit rozvoj Turnova jako přívětivého a moderního města, které nabízí rozmanité a dostupné bydlení pro všechny obyvatele, včetně rodin s dětmi a seniorů.

2. Vytvořit harmonické prostředí, které podporuje kvalitní životní styl, přístup k nezbytným službám a aktivní komunitní život, s důrazem na soulad s přírodou.

Vaše názory a podněty jsou pro nás velmi důležité. Rádi bychom vás pozvali ve spolupráci s experty společnosti PROCES – Centrum pro rozvoj obcí a regionů, s. r. o., na veřejnou diskusi, která proběhne dne 21. října 2024 od 16:30 hodin v Městské knihovně A. Marka, pobočce Turnov II na vlakovém nádraží.

Doc. Lubor Hruška ve spolupráci s vedením města vám představí aktuální trendy v území a návrhovou část. Pojďme společně formovat budoucnost našeho města a vytvořit Turnov jako místo, kde se bude dobře žít nejen dnes, ale i budoucím generacím.

21. 10.

vlakové nádraží Turnov II