Český ráj dětem 2024

27. 4.

V sobotu 27. dubna se můžete těšit na již 19. ročník zahájení turistické sezóny v Českém ráji v rámci hry „Za pověstmi Českého ráje“. V letošním putování v okolí města Turnova si děti i dospělí vyzkouší své znalosti Českého ráje, setkají se s postavami z českorajských pověstí a za úspěšné splnění všech úkolů obdrží malou odměnu.

Start (9:00–11:00) bude u autobusového nádraží Na Lukách v Turnově a cíl v areálu restaurace Zrcadlová Koza. Pro všechny zde bude připraven bohatý kulturní program a zajímavé atrakce pro děti. V cíli se také bude losovat o hodnotné ceny partnerů. Celý den vyvrcholí příjezdem krále Granáta s družinou a symbolickým předáním vlády nad pohádkovou krajinou.

Trasa pochodu: autobusové nádraží Na Lukách – Dolánky – Dlaskův statek – areál restaurace Zrcadlová Koza (4,5 km).
Trasa pochodu je vhodná pro kočárky.

K parkování využijte: Centrální parkoviště u autobusového nádraží nebo parkoviště U Raka.
Doporučujeme využít hromadnou dopravu.

Vezměte si s sebou tužku na zapisování správných odpovědí.

Akce je pro účastníky zdarma.

Akci pořádají Turnovské památky a cestovní ruch, příspěvková organizace, ve spolupráci s dalšími organizacemi.

Více informací.

27. 4.