Klub Matýsek – S knížkou do života – Projektový den

Pátek, 25. 2. 2022 | 8:0011:30

V pátek 25. února 2022 začínáme projektové dny s mateřskými školami v Turnově. Jako první se v tento den zapojí MŠ 28. října Turnov Postupně všechny děti od třídy Medvídků, Včelek a Soviček přijdou k nám do dětského oddělení knihovny. Čeká je tu vedle programu hlavně propagační baťůžek projektu Bookstart, ve kterém děti pro společné čtení doma i ve školce s pohádkovou babičkou, najdou knížku Chvilka pro pohádku a další dárečky. Jsme moc rádi, že s námi mateřské školky spolupracují na rozvoji před čtenářské gramotnosti. Postupně během měsíce března oslovíme další mateřské školy a rádi je přivítáme v dětském oddělení naší knihovny. Ještě jednou velké poděkování za finanční podporu tohoto projektu patří MAP Turnovsko II.

Pátek, 25. 2. 2022
Rubriky Akce:
, ,

Eva Kordová kultura a vzdělávání

MKAMT – oddělení pro děti a mládež
Turnov, Česká republika