TÝDEN ČTENÍ DĚTEM

Pondělí, 3. 6. 2019 | 8:00Neděle, 9. 6. 2019 | 12:00

Pondělí 3. června – neděle 9. června 2019 v knihovně, ve školách, družinách a dalších institucích, ale hlavně doma

TÝDEN ČTENÍ DĚTEM

Cílem TÝDNE ČTENÍ DĚTEM V ČR je motivování dětí, mládeže a dospělých k soustavnému čtení a rozvíjení lásky k literatuře prostřednictvím výběru hodnotné a dobré literatury. Prostřednictvím TÝDNE ČTENÍ DĚTEM chceme široké veřejnosti opět jako v předchozím roce ukázat, že každodenní čtení dítěti pro radost je nejúčinnější metodou výchovy čtenáře – člověka samostatně uvažujícího, s rozsáhlými vědomostmi, které je sám schopen dále rozšiřovat. Člověka kulturního, jenž postupuje eticky, člověka s představivostí, který si v životě umí poradit rozumem, nikoli silou. Městská knihovna Antonína Marka v Turnově a všechny školy v Turnově se připojují k této celostátní propagační akci, která je součástí projektu Celé Česko čte dětem.

Zahájení:
Pondělí, 3. 6. 2019 | 8:00
Ukončení:
Neděle, 9. 6. 2019 | 12:00
Rubriky Akce:
, ,

Kulturní oddělení – Eva Kordová
kultura@knihovna.turnov.cz

MKAMT – oddělení pro děti a mládež
Turnov, Česká republika