(S)tvořitelna a Literární piknik

Středa, 25. 7. 2018 | 15:0019:00

Druhé vydání letní výtvarné dílny (S)tvořitelny. Tentokrát budeme vyrábět kaleidoskopy a hrát si s korálky. Vítáni jsou všichni kreativní lidé bez rozdílu věku, malé děti pouze v doprovodu a za asistence dospělých. (S)tvořitelna poskytuje materiály a inspiraci a nechává prostor vaší fantazii, přijďte k nám tvořit! Dílna probíhá od 15:00 do 17:30.

Na výtvarnou dílnu v 17:30 naváže Literární piknik. Autorská čtení doplněná hudbou. Na druhém pikniku přivítáme Kamilu Parsi, která přečte ukázku ze svého románu S Alibabou v posteli. A Martinu Mátu Noskovou s minisérií minipovídek Tančíš. Čtení svými autorskými písněmi s kytarou doplní Eva Matylda Jiřičková.

Připravena bude také burza knih a drobné občerstvení.

Piknik proběhne na zahrádce před knihovnou. V případě nepřízně počasí se program přesune do budovy knihovny.

Středa, 25. 7. 2018
Rubriky Akce: