Slavnostní ukončení projektu Kde končí svět

Pátek, 1. 6. 2018 | 10:3012:30

Slavnostní pasování na rytíře Řádu krásného slova proběhne na závěr 11. ročníku projektu „Kde končí svět – Já jsem tvůj člověk, téma Zvíře. Pasováni budou nejlepší účastníci projektu, za město Turnov  a Liberecký kraj Monika Duffková, žákyně 8. ročníku ZŠ Žižkova a Timon Drahoňovský. Mimořádné ocenění získáva tato základní škola za knihu Zvíře v nás. Kniha je také vytvořena ve zvukové podobě a jako leporelo.Tento dvouletý projekt Klubu  dětských knihoven SKIP České republiky je věnován výchově ke čtenářství a čtenářské gramotnosti. Zástupci turnovských dětí, celá skupina ze Základní škola Žižkova se zúčastní nejen slavnostní akce, ale také je čekají zajímavá místa na Pražském hradě a literárně historická procházka.

Pátek, 1. 6. 2018

Kulturní oddělení – Eva Kordová